O nás

K výrobě potřeb pro psy nás přivedly naše vlastní zkušenosti a drobné postrčení od přítele a obchodního partnera v jednom. My, otec a dcera a zároveň kolegové a jeden náš partner ze Spojených států jsme všichni tři hrdí majitelé psů. Mezi řešením pracovních záležitostí jednou přišla řeč také na věci osobního rázu. Z věty mezi řečí vznikla myšlenka a z myšlenky byl realizován Vlkodlak. Vlkodlak proto, že toto slovo pro nás nepředstavuje bájnou bytost z hororů, ale spíše si pod ním představíme to nejbližší možné propojení šelmy a člověka.

Každý z nás má dlouholeté zkušenosti s užíváním různých typů chovatelských produktů a každému chybělo trochu něco jiného. Proto jsme začali se dvěma produkty, pelíškem a autopotahem, které řeší přesně ty nedostatky, s jakými jsme se setkávali u současných produktů na trhu.

U pelíšku je to hlavně potřeba praní. Vyprat jakýkoli pelech, a obzvláště ten pro většího psa, je naprosté utrpení.
Dostat ho do pračky tak, aby se z něj vypralo co nejvíce nečistot a po vyprání čekat než uschne není zrovna pohodlná záležitost. Navíc musíte mít v zásobě provizorní ležení. Chtěli jsme takový pelíšek, který stačí vyluxovat a otřít a je okamžitě připraven k použití.

U autopotahu to je zase vzhled a pohodlnost užívání. Většina potahů na českém trhu je sice účinných, ale všechny nám připadají podobné. Plastové komponenty, všudypřítomné visící pásky, ne zrovna elegantní vzhled. Chtěli jsme něco, co bude 100% funkční, jednoduché, rychlé na použití a krásné. Bytelné kovové komponenty české výroby, na zakázku vyvinuté popruhy a opravdu odolný materiál německého výrobce nám pomohli vyrobit autopotah přesně podle našich představ.

Vytváříme produkty, které sami hrdě užíváme a doufáme, že budou maximálně splňovat i Vaše potřeby a že si je zamilujete stejně jako my a naši psi. Při vytváření našich produktů budeme vždy přemýšlet nad tím, jak nám všem co nejvíce zjednodušit a zlepšit společný život s našimi mazlíčky.